HAKKIMIZDA TRENLER TURLAR İLETİŞİM

TREN İLE YAŞAMINIZIN YOLCULUKLARI
Lüks tren yolculuklarının dünya lideri, özel tren operatörü Golden Eagle Luxury Trains’in tasarımı ve sunduğu konforu ile haklı bir ün yapmış olan trenleriyle unutulmaz yolculuklar; Rovos, Hindistan Demiryolları IRCTC, Indian Holiday, Belmond ve Rocky Mountaineer gibi öncü şirketlerin titizlikle hazırladığı, dünyanın en az bilinen ve görülen noktalarına uzun mesafeli tren gezileri… Benzersiz manzaralar eşliginde, dünyanın üçte birinin geçildiği destansı güzergâhlar...

     
 
     
 

Trenler


Seyahat Tarzımız

Trenlerimiz, başta "otel odanız" olarak size hizmet edecek olan kompartmanlar olmak üzere son derece rahat bir ortam sağlayarak günümüzün lüks tren yolculuğunda bulunabilecek en iyi konaklama imkânlarını size sunmaktadır. Tüm gidişlerde bir ya da iki adet, zevkle tasarlanan yemekli vagonun yanı sıra geniş bir bar vagonu da bulunur. Trende servisi yapılan mükemmel yemek ve şarapların tadını çıkarmanın yanı sıra elinizde bir içki ile oturup yol arkadaşlarınızın birlikteliğinin ve hoş sohbetinin keyfini çıkartabilir ve bir yandan da değişen manzarayı seyredebilirsiniz.

Tüm turlarımız deneyimli bir tur yöneticisi tarafından yürütülür ve turlarımız trende geçirmediğiniz zamanı keşif açısından en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için geniş kapsamlı bir gezi programını içerir. İster Sibirya'nın ortasında özel bir konsere gitmek, ister görkemli Himalaya dağlarının yamaçlarında ziyaret etmekte olduğunuz tarladan toplanan çayları içmek ya da Moğolistan bozkırlarında bir yerel köy evini ziyaret etmek olsun, biz büyüleyici anıların bu ufak ama özel ayrıntılar sayesinde yaratıldığına inanıyoruz. Bizimle seyahat etmek sadece unutulmaz bir deneyim değil gerçekten de Yaşamınızın Yolculuğu olacaktır. İster turlarımızdan biri hakkında bilgi talep ediyor, ister trendeki hostesimizden kompartımanınıza ikindi çayınızı getirmenizi istiyor olun tüm rezervasyon öncesi, kalkış öncesi ve seyahat ihtiyaçlarınızın aynı yüksek hizmet seviyesi ile karşılanmasını sağlamak için çok özen gösteriyoruz.

Turlarımız, ince detaylar ile uğraşmayı bize bırakacak şekilde seyahatinizden sonuna kadar zevk almanızı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Geliş ve gidiş transferlerinin, hem trende hem de tren dışında yenen yemeklerin, öğlen ve akşam yemeklerinin yanında içki, tren dışı gezintilerin, tüm bahşişlerin ve trendeki doktorun maliyetinin bedeli birçok turumuzda tur fiyatlarına dahildir. Talep etmeniz halinde bir ek ücret karşılığında uluslararası uçuşlarınızı ve otelde kalmak isteyeceğiniz ilave günleri de organize edebiliriz.

Tim Littler
Kurucu Genel Müdür

 
   
AFRİKA
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
AVRUPA
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
ASYA
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
ORTADOĞU
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
   

DVD İZLEYİN
Trans - Sibirya
Rusya
Çin
Afrika

   

BROŞÜR TALEBİ
Eğer İngilizce broşürleri adresinize yollamamızı istiyorsanız lütfen TIKLAYINIZ

 
Anasayfa    Hakkımızda    Trenler    Turlar    İletişim